ÜYE GİRİŞİ ÜYE OLMAK İÇİN ALTTAKİ LİNK İ TIKLA

İZİMİR SEFİDAB CİLT TAŞI

SEFİDAB 

CİLT TAŞI 


 
20 ADET SEFİDAB ALANA ÖZEL GÖZENEK AÇICI SEFİDAB KESESİ HEDİYE

CİLT TAŞI10 ADET SEFİDAB ALANA KARGO BEDAVA
 SEFİDAB--RUŞU TAŞI CİLT BEYAZLIĞI


 SİYAH NOKTALAR YAŞLILIK LEKELERİ DOĞUM LEKELERİ GÜNEŞ LEKELERİ CİLT LEKELERİ AKNE İZLERİ YARA İZLERİ

 MİLYONLAR --MİLYARLAR ÖDEMENİZE GEREK YOK

SİPARİŞ TLF:: 05079000112 

 NEDEN RUŞUR?
20 ADET RUŞUR ALANA ÖZEL RUŞUR KESESİ HEDİYE..
KULLANMA TALİMATI VÜCUT İÇİN
Önce bütün bedeni ıslatın sonra keseyide ıslatın,ruşuru keseye sürün 
ve bütün bedende uygulayın.sonra su ve sabunla yıkayın.
ürünümüz tamamen doğaldır hiçbir kimyasal madde içermez.

SİPARİŞ TEL:0507 9000112

GÖZENEK AÇICI RUŞUR KESESİ

SİPARİŞ TEL:0507 9000112

RUŞUR Farsça bir kelime olup iranın eski hamam kültründen gelmiş ve günümüze kadar devam etmektedir.tamamen doğaldır.cildi temizler pürüssüz yapar.siyah noktaları alır,sivilceleri azaltır.cildi yumuşak yapar ve cildinizin nefes almasını sağlar.

ALT TEMEL RUŞUR KESESİ

SİPARİŞ TEL:0507 9000112

KULLANMA ŞEKLİ YÜZ İÇİN

Banyoda ıslandıktan sonra bir miktar elinize sürün ve iyice ovalayın.sonra elinizle yüzünüze sürün 1dk bekledikten sonra elinizle ovalayın ve masaj yapın sonra su ve sabunla yıkayın.cildiniz daha canlı ve pürüssüz kirlerden arınmış olacaktır.

HASSAS DERİ RUŞUR KESESİ
SİPARİŞ TEL:0507 9000112

CİLT BEYAZLIĞI
SİYAH NOKTALAR
YAŞLILIK LEKELERİ
DOĞUM LEKELERİ
GÜNEŞ LEKELERİ
CİLT LEKELERİ
AKNE İZLERİ
YARA İZLERİ CİLDİNİZDEKİ YAZIN ORTAYA ÇIKIP KIŞIN AZALAN GÜNEŞ LEKELERİNDEN

 HAMİLELİKTEN KAYNAKLI LEKELERDEN 

 SİVİLCE SONRASI KALAN İZLERDEN

 GENİŞ BİLGİ İÇİN İRTİBAT TLF:: 05079000112

 YARA VE YANIK İZLERİNDEN 

 YAŞLILIK LEKELERİNDEN

 CİLTTEKİ RENK TONU FARKLILIKLARINA KADAR YARDIMCINIZ OLUR 

 PÜRÜSSÜZ IŞIL IŞIL VE DURU BİR CİLDE KAVUŞMANIZI DESTEKLER. CİLDİNİZİN DAHA PÜRÜZSÜZ VE DÜZGÜN GÖRÜNMESİNİ SAĞAR. 

 CİLDİNİZDEKİ RENK PİGMENTLERİNİN ONARILMASINDA YARDIMCI OLARAK CİLDİNİZİN LEKELERDEN ARINMASINA KATKI SAĞLAR. 

 ÖLÜ DERİNİZİ TEMİZLER YERİNE CANLI YENİ DERİ GELMESİNİ SAĞLAR

 SİPARİŞ TLF:: 05079000112

 İpuçları Bu ürün... SEFIDAB uygulanıldığında ölü deriyi döken ve yeni, yumuşak, pürüzsüz deriyi ortaya çıkaran antik bir İran kozmetik ve temizlik ürünüdür. Ölü deri tabakalarından kurtulmak için yüzyıllardır kullanılır. Kisseh (lif) ve sefidab İran banyo rutininin vazgeçilmez parçalarıdır.

 CİLT LEKELERİNİZ, YOK EDER

 GENİŞ BİLGİ İÇİN İRTİBAT TLF:: 05079000112

 MİLYONLAR --MİLYARLAR ÖDEMENİZE GEREK YOK

 SİPARİŞ TLF:: 05079000112 

 ADET FİYATI 10 TL 10 ADET SEFİDAB ALANA KARGO ÜCRETSİZ

 Sefidab doğal yollardan oluşan mineraller ve hayvan yağlarından (şimdilerde hayvansal hastalıklar gözönüne alınarak endüstriyel yağlar kullanılmaktadır) elde edilen beyaz renkli bir maddedir. Kissehle birlikte kullanıldığında sefidab tüm vücudunuz için yenileyici ve besleyici bir etkiye sahiptir. Sabun kullanmadan önce sefidabı lifinizle ovalayın ve bütün vücudunuza uygulayın. Spa ve güzellik merkezlerine bir servet harcamadan pürüzsüz bir cilde sahip olun. Gerçekten derinizi yenileyen bir ürün olduğundan sefidab ve kisseh'in tavsiye edilen kullanım sıklığı haftada 1-3 keredir. Yaralarınızın ve sivilcelerinizin olduğu alanlarda biraz daha dikkatli davranmanız önerilir. sefidab ölü deriyi kaldırır

 SİPARİŞ TLF:: 05079000112 
sefidab kese

 SEFİDAP ÖLÜ DERİYİ KALDIRIR

 gün veya gece boyu cildin yüzeyinde birikmiş istenmeyen birden fazla şeyi atmasına yardımcı olur. örnek vermek gerekirse, yaşama veda etmiş hücreler,kara delikler, trafik dumanı, ter, yağ, stres, peeling işte özetsevenler için özetlemek gerekirse yüzyıllardır doğal yollarla üretilen ve kullanılan, masum piiiiliiiing aracıdır.

 SİPARİŞ TLF:: 05079000112 

 artık deri atmak eskisi kadar zor değildir, tek yapılması gereken banyoya giderken yanımıza bir ruşur almak. elimizi ve yüzümüzü ılık su ile yıkadıktan sonra ruşur’u elimize sürerek çok hafifçe hedef bölgelerine uyguluyoruz. sıfırı gibi olmasa da cildimizin temiz ve parlak olduğunu göreceğiz. aynı zamanda kesenin üstüne sürüp istenilen bölgelere ruşuring yapabiliriz, bu durumda ruşur kese ve cildimiz arasındaki ince bir tabaka şeklinde görülür, panik yok. hergün hergün kullanılmaz, haftada 1 bilemedik 2 kez kullanarak tadında bırakılır, bir de kullandıktan sonra nemelndirici kremler ile bakım yapmakta büyük yarar olacaktır.
ruşur kese
 SİPARİŞ TLF:: 05079000112
 GENİŞ BİLGİ İÇİN İRTİBAT 

 cildinizdeki doğum lekeleri,güneş lekeleri,sivilce izleri,akne izleri,lekeli ciltler için mükemmel bir ürün pişik izleri yanık izleri cildinizdeki ölü deriyi kaldırır,sizi yeni derinizle tanıştırır..

 SİYAH NOKTA siyah noktanızmı ? var o zaman kesinlikle
 SEFİDAP kullanın kurtulun

 RUS KADINLAR NEDEN BEYAZ

 evet rus kadınlar banyolarında sefidab bulundururlar. en az haftada üç kez sefidab la yıkayarak beyaz ve yumuşak pürüzsüz bir cilde sahip olurlar, 

SİPARİŞ TLF:: 05079000112

ruşur kese
 LEKELER

 SİVİLCE LEKELERİ 

 İnsanların çoğu, yaşamının bir döneminde sivilce sorunu ile karşılaşır ve çoğu zaman sivilceler iz bırakmazlar. Fakat bazı kişilerin sivilceleri yara izlerine dönüşür ve uzun yıllar boyunca bunu taşımak zorunda kalabilirler. Bu izler kişiden kişiye değişmekle beraber fazlasıyla rahatsız edici olabilirler. Sosyal ortamda kendine güven eksikliğine kadar gidebilen problemler oluşturabilirler. Sivilceleri sıkmak veya sıkmaya çalışmak bu izlerin oluşumunda en başta gelen nedendir. Sivilcelerin oluşturduğu izler bir nevi deri alt yapısının kaybıdır. Lekeler soluk renkte veya kahverengi düz lekelerdir.


 SİPARİŞ TLF:: 05079000112 

sefidab ruşur

 GÜNEŞ LEKELERİ 

 Güneş Lekeleri deride doğal güneş ışığına veya solaryuma maruz kalan bölgelerde tek yada çok sayıda yuvarlak kahverengi lekeler şeklinde görülür ve çapları bir milimetreden bir kaç santimetreye kadar değişiklik gösterir. Genellikle yetişkin bireylerde görülen güneş lekeleri daha çok açık tenli, kolay güneş yanığı gelişen, zor bronzlaşan yada hiç bronzlaşamayan ve güneşte aşırı kalan bireylerde ortaya çıkar. Güneş lekeleri oluşturduğu estetik problemlerinin yanı sıra güneşin ciltte yarattığı hasarın boyutunu gösterdiğinden oldukça önemlidir ve deri kanserlerinin gelişimi açısından bir risk faktörüdür.

 SİPARİŞ TLF:: 05079000112 

 YAŞLILIK LEKELERİ 

 Yaşlılık lekeleri genellikle 50'li yaşlarda görülmeye başlayan derinin renk bozukluğu hastalığıdır. Büyüklüğü birkaç santimetreye kadar ulaşan bu lekeler derinin üst tabakasında kahverengi pigment birikmesi sonucu oluşur. Bu lekeler kansere dönüşmezler ve tedavileri sadece estetik açısından yapılmaktadır. Yaşlılık lekelerinin oluşmasındaki en önemli etken ultra-viyole ışıktır. Ultra-viyole ışık, sigara ve alkol gibi zararlı madde alımları cilt üzerinde serbest radikaller oluşmasını sağlar ve buna bağlı olarak da oluşan serbest radikaller cildin üst bölümünde pigmentlerin yoğun biçimde bir araya gelmelerine neden olurlar. Yaşlılık lekeleri bazen keratoza dönüşebilir ve bu yüzden lekeler pul pul ince bir tabaka ile kaplanabilirler 

SİPARİŞ TLF:: 05079000112 
-
 HAMİLELİK LEKELERİ 

 Ciltte oluşan hamilelik lekeleri hormon değişikliğinden kaynaklanır. Genellikle hamileliğin iki veya üç aylık bölümünde ortaya çıkar ve son üç aylık dönemde biraz daha belirginleşir. Hamilelik lekeleri daha çok alında, yanaklarda, burunda, dudakların altında ve üstünde yani yüz bölgesinde görülür. Hamilelik lekeleri güneş lekelerine oranla daha iri parçalar halinde görülür ve güneş bu lekelerin artmasına neden olur. Lekelerin artmasını önlemek için güneş koruyucu ürünler kullanılabilir ve güneşten korunulmalıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder